גישת התחברות

גישת התחברות פותחת צוהר להתעוררות, להתבוננות ולמחשבה הנדרשת,  לחיות באמונה פשוטה. לחיות יהודי פשוט! כל אחד מאתנו הוא צרוף מורכב של כוחות נפש, אמונות , רגשות, קווי אופי שונים. ככל שנכיר יותר את הצרוף המיוחד שלנו, נוכל להגיע יותר להרמוניה ולשלווה פנימית.

סדנת זוגיות

איך לבנות ולתחזק מערכת זוגיות מחברת ומיטיבהמה קורה בקשר- בבית? האם הבית שלי לא צועק – קשר!! מתחת לכל המתחים , הכאב. .אנחנו מחפשים פתרונות  בכל מיני דרכים של אקמול/אנטיביוטיקה אבל בורחים מנקודות הכאב האמיתית ולא מרפאים את הכאב שבקשר! להעתיק לקשר זוגי , קשר עם ילדים…לחבר הכל לאבא.

סדנת חינוך

איך לחנך, לטפח ולהעצים ילדים ע"פ יסודות האמונהכלים לחינוך הילדים לקשר נכון ולהתנהלות תקינה של הבית… מה לעשות שהילדים יקומו בזמן, יצליחו בלימודים, לא יפריעו…כל הבעיות לא מגיעות מהשכל כגון קשב וריכוז וכו'…הבעיות מקורן בבעיות בקשר! כשיש קשר הכל מעל הטבע.

המסלול השנתי

  • התחברות רב תחומית – איך להכניס שינוי חיובי, משמעותי ובר קיימא.
  • תרגום הידיעות, הנלמד והנשמע  לחיי המעשה ואל תהליכי הנפש – כל אחד בהתאם לכוחו ולטבעו. כדי לחבור לחוויית חיים משמעותית והרמונית. ליישם את העקרונות המופלאים של התורה הקדושה בחיים המעשיים של היום יום.  דרך זו מקנה כלים, אך את המאמץ צריך כל אחד ואחד להשקיע בעצמו, לא רק באופן חד פעמי. בדיוק כמו שלגוף דרושים תרגילי התעמלות ותזונה נאותה. כך גם כלים רוחניים אלו חייבים להיות בשימוש מתמיד, לחיים הרמוניים.
  • סדנא של עבודת הלב- לסייע לבני אדם להתגבר על מתח, חרדות וקונפליקטים ולמצוא מזור ומרפא יחד עם עבודת המידות באמצעות הנחיית התורה. כל השיטות מלמדות אותנו חכמה- למה החכמה הזו חיצונית? כי היא חיצונית לקשר! לקשר צריך חכמה של אהבה, לקשר צריך חכמה של הלב! רחמנא ליבא בעי!